Közepes-, és nagy szériaszámú precíziós alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum 8 általános végzettség
Új típusú OKJ-s targoncavezetői jogosítvány
Minimum 1 éves gyakorlat targonca vezetésében (oldalvillásban is)
Önállóság
Megbízhatóság
2 műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Raktározásban szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Készáru előkészítése kiszállításra
Csomagoló kollégák koordinálása (szükség esetén besegítés a csomagolásba)
Érkező kamionok fel és lepakolása
Részvétel a leltárazásban

Megbízóról:

1986 óta működő aktív forgácsoló üzem, főként autóipari területen tevékenykednek

A folyamatos technológiai fejlesztésekkel párhuzamosan szeretnék jelenlegi 90 fős csapatukat lelkes, lojális és kiváló kollégákkal bővíteni

Amit kínálunk:

Alapbér egyéni elbírálás alapján (végzettség és tapasztalat)
Mozgóbér
Negyedéves bónusz
Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdető: WORKLIFE Hungary

Állás részletei