fbpx

Raktáros

munkatársat keresünk multinacionális partnerünk számára, fóti munkavégzéssel – hosszú távú munkára

I. Munkakör leírása:

Áruátvételi, anyagkiadási, raktározási feladatok ellátása, alapanyagok, alkatrészek, félkész- ill. késztermékek mozgatásának koordinálása az áruátvételi, raktári és termelési területekre a termelési terv, eljárások, munkatervek, valamint szóbeli és írásbeli utasítások alapján.

Támogatja a műszakvezetőt a raktári feladatok teljesítésében és az operátorok napi folyamatos munkájához szükséges feltételek biztosításában.

II. Feladatok:

Átvét, bevét, betár, anyagkiadási folyamatok szigorú betartatása, mind fizikai, mind dokumentációs tekintetben.

Gépek, hidraulikus palettaemelő és anyagtároló kocsik használata, mozgatása a munkavédelmi előírások betartásával

Kommunikáció a beszerző csapattal, tervező csapattal, illetve a vezetőséggel a minél hatékonyabb működés érdekében.

Anyaglista olvasása, anyagok átvétele

Anyagok beazonosítása a szállítólevél alapján. (cikkszám, mennyiség, mennyiségi egység egyértelmű megfeleltetése) Eltérés esetén NCR (nemmegfelelőségi riportok) -ok indítása, nyomon követése, lezárása, analizálása

Beérkező szállítmányok belföld/import szerinti megkülönböztetése és az eljárási rend szerinti kezelése.

Beérkező áru ellenőrzések, átvétel, szükség esetén sérülési jegyzőkönyv készítése és riportálása a funkcionális vezető, ill. a minőségügyi vezető felé

Műszaki támogatás biztosítása az összeszerelő kollégák számára

Dokumentációk kezelése (kiadása/visszavonása)

Projekt anyagok gyártásra való előkészítése

Műszakjelentés

III. Elvárások:

Középfokú végzettség

2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Gyakorlat vállalatirányítási rendszer készletkezelő moduljában

Számítógépes ismeretek (MS Windows, Office)

2 műszakos munkarend vállalása

IV. Előnyt jelent:

SAP/Oracle ismeretek

Középfokú angol nyelvtudás

Hirdető: Starjobs Magyarország