fbpx

Megbízható, stabil, hosszútávú munkatársakat kersünk

Rendelkezel raktári tapasztalattal – igényes és pontos munkát végzel?

Amit ajánlunk – Egy müszak es szabad hétvége!

Vecsésre precíz kollégákat keresünk!

Ragadd meg a lehetőséget!

Raktáros – targoncás pozíció Vecsésen

Amit kínálunk:

Mi hosszútávban hiszünk.
Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk;
A jelentkezéstől követően akár 1 héten belül munkába tudsz állni,
Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet vár rád;

Egyéb:

Munkavégzés helye: Vecsés Új Ecseri út
Munkarend: Hétfő- Péntek 0800 – 1630

Elvárások:

Téged keresünk, és előnyt jelent ha rendelkezel komissiózási gyakorlattal, tudod mit jelent a precíz leltározás ezen felül ha van OKJ-s targoncás jogosítványod – nálunk a helyed !
Rugalmasság;
Munkautasítások pontos követése
Tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Feladatok:

Beérkező áruk kezelése;
Termékek szállításra való kiszedése és előkészítése, árukiadás;
Teherautók fel- és lepakolása;
A termékek kézi vagy gépi árumozgató eszközökkel történő rendezése;

Jelentkezésed a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Hirdető: Gastland Flight Catering Kereskedelmi Kft

Állás részletei