fbpx

A Center-Print Nyomda Kft. felvételt hirdet

Raktáros / Targoncavezető
pozícióra, egy műszakos munkarendben.

Munkakör típusa: Teljes munkaidő

Munkarend: Egy műszakos

A raktáros-targoncavezető munkakör elsődleges feladata a raktári tevékenységek teljes körű ellátása, illetve a termelési folyamat támogatása az alapanyagok, félkész termékek és készáruk biztosításával a termelési ütemezésnek megfelelően.

Főbb feladatok:

A beérkező áruk mennyiségi átvétele/ellenőrzése, berakodása, bevételezése
Árukiadás és a termelés kiszolgálása
Anyagok raktáron belüli tárolása, mozgatása
Anyagmozgások rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
A készlet nyilvántartása, megbízható és hatékony kezelése, értékek megőrzése
Leltárban való aktív részvétel
Raktári tisztaság és rend fenntartása
A megrendelt áruk összekészítése szállításra
Munkaterületekre vonatkozó munka- és tűzvédelmi követelmények betartása, betartatása

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

Középfokú végzettség
Érvényes targoncavezetői engedély
Felhasználói szintű magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Office)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Nyomdaipari vagy csomagolóipari tapasztalat
Azonos munkakörben szerzett legalább 2-3 éves gyakorlat
Érvényes B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Stabil munkáltatói háttér
Versenyképes bérezés
Családias légkör

Jelentkezés e-mailben: (önéletrajz és fizetési igény megadásával)

Hirdető: Center-Print Nyomda