Szeretsz targoncázni, és nem probléma az éjszakai műszak vállalása?

Amerikai gyökerekkel rendelkező partnerünk 3 műszakos munkarendbe, RAKTÁROS pozícióba keresi új kollégáját!

Mindennapjaidhoz fog tartozni

Termékek raktározása az előírásoknak megfelelően;
Áru targoncával történő átvétele és kiadása;
Komissiózás;
Adminisztrációs feladatok.

A Te jelentkezésedet várjuk, ha:

Rendelkezel 3312-es gyalogkíséretű targoncára vonatkozó jogosítvánnyal;
Középfokú végzettséged van, vagy szakmai (hasonló munkakörben szerzett minimum 3 év) tapasztalattal rendelkezel
Tudod vállalni a 3 műszakos munkavégzést.

Hogy miért éri meg csatlakozni?

Próbaidőt követően átlagosan nettó 350 000 Ft-os juttatási csomagra számíthatsz
Saját magad válogathatod össze a cafeteria elemeket;
BKK bérleted 100%-ban térítik;
Havi szinten egyéni és csoportos bónuszban részesülhetsz;
Akár azonnali munkába állást biztosítanak! 🙂

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: IX. kerület
3 műszak (H-P)

Hirdető: GI Group Hungary Kft.