Az ország legismertebb játékkereskedelmi vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRVEZETŐ HELYETTES

Megbízóról:

Az ország legismertebb játékkereskedelmi vállalata, ahol minden kollégának hivatása az, hogy örömöt juttassanak a gyermekekhez!

Mit kérünk Tőled?

Kiváló motivációs és kommunikációs készség
türelem, mert sűrűn érkező és nagy mennyiségű kérdésre számíthatsz
proaktív, megbízható, önálló, példamutató személyiség
strukturált, szervezett munkavégzés
legalább középfokú végzettség
2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (raktári környezetben)
és alkalmanként hétvégi munkavégzés

Előny, de nem feltétel, ha

Targoncavezetői engedély
komissiózási tapasztalat (WT41-es, WT4090-es csuklóterminálok ismerete, kezelése)
szakirányú felsőfokú végzettség
kereskedelmi hálózatot kiszolgáló raktárban, illetve webáruházi logisztikában szerzett tapasztalat

A napi feladataid közé fog tartozni:

Feladatok priorizálása és kiosztása napi szinten
raktár zökkenőmentes működtetése rajtad is múlni fog
a rád bízott kollégák folyamatos koordinálása és motiválása
a csapatod fejlesztése
raktári munka és rend fenntartása a baleset-, munka- és tűzvédelmi utasítások szerint
példamutató munkavégzés elengedhetetlen
és a precíz, pontos raktári dokumentáció is a feladataid közé fog tartozni

Szereted a kihívásokat jelentő helyzeteket, a fizikai munka neked nem kihívás, hanem élvezet, ráadásul egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat és megfizetik a szorgalmadat?

Miért jelentkezz hozzánk?

Hosszú távú munkalehetőség, biztonságos munkakörnyezet és izgalmas kihívások

Alapbér és műszakpótlék + teljesítményprémium

Tervezhető munkarend hétfőtől-péntekig

20% dolgozói kedvezmény

Ingyenes céges buszjárat Budapest XV. kerületéből

Utazási hozzájárulás

NÁLUNK A HELYED! Jelentkezz hozzánk RAKTÁRVEZETŐ HELYETTESNEK!

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: WORKLIFE Hungary