fbpx
A jelentkezés lezárva

Német partnereinknek keresünk németül beszélő autószerelőket, mielőbbi kezdéssel

Az Ön feladata:

  • Munkaállványok és emelőkosarak javítása
  • Karbantartás, javítás
  • Hibameghatározás és hibák elhárítása
  • Műhelymunka
  • Szervizelési feladatok

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Saját autó a munkába járáshoz
  • Autószerelői végzettség
  • Autószerelőként szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: Br. 10,82-12,00 euró / óra + nettó 50 euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap
  • Német partner által biztosított szállás (ennek díja a munkavállaló béréből kerül levonásra)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amennyiben felkeltette érdeklődését az állásajánlat, várjuk fényképes önéletrajzát a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.

Címkék: , ,