fbpx

Pozíció leírása:

Feladatok:

Az SMT technológia gyártási folyamatának elsajátítása, majd a munkafolyamatok végrehajtása a munkautasítás és a felettes vezető utasítása alapján
A rábízott cella, gépcsoport önálló működtetése, az ott végzett tevékenységek felügyelete
A fellépő hibák elhárítása, a számára előírt karbantartási feladatok elvégzése
Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása

Amit kínálunk:

5 napos munkahét, 3 műszakos munkarend
műszakbeosztás: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
juttatások: alapbér + br. 60.000 Ft mozgóbér
cafetéria a belépés napjától : nettó 21.159 HUF SZÉP kártyán
munkaruha
tiszta, rendezett munkakörnyezet
képzési lehetőségek
kockázati élet- és balesetbiztosítás
térítésmentes céges buszjárat: Adony, Áporka, Besnyő, Csepel, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Lakihegy, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza, Ráckeve, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Tárnok, Tököl

Elvárások:

1 év tapasztalat SMT gyártásban
Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Minimum 8. általános iskolai végzettség

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei