fbpx
A jelentkezés lezárva

Napelemes rendszerek kivitelezésével és kereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk

Villanyszerelő

munkatársat keresünk teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel Debrecenben.

Feladatok:

  • napelemek telepítése, elektromos szerelése kivitelezési tervek szerint
  • inverterek hálózati csatlakoztatása
  • AC/DC oldali túlfeszültség védelem kialakítása
  • rendszerek beüzemelése,
  • kisfeszültségű, belső hálózat szerelés

Elvárások:

  • szakirányú (villanyszerelő) végzettség
  • felelősségtudatosság, hatékonyság
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • érintés védelmi szabványossági felülvizsgálói képesítés
  • regisztrált villanyszerelői jogosultság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, alkalmazotti 8 órás munkaviszony
  • versenyképes bér, melyet pontosan és időben fizetünk
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • továbbképzési lehetőség
  • elhelyezkedés egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • családias légkör

Munkavégzés helye: Debrecen és környéke

Munkavégzés kezdete: azonnali

Jelentkezés módja: Ha a fenti ajánlatunk elnyerte tetszését, kérjük, küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével!

Címkék: , ,