fbpx
A jelentkezés lezárva

A Solver Unio Kft, amely alkalmazott kutatással és kísérleti fejlesztéssel foglalkozó mérnökiroda

felvételt hirdet:

FEJLESZTÉSI PROJEKTMÉRNÖK

POZÍCIÓBA

FŐBB FELADATOK:

· Megrendelői követelmények, valamint műszaki adatok egyeztetése, specifikációk meghatározásának szervezése.
· Irodalomkutatás, innovációkutatás, a fejlesztést támogató szakvélemények gyűjtése.
· Fejlesztési projektmenedzsment tevékenység végzése.
· Együttműködés konstruktőrökkel.
· Prototípusok funkciótesztje, tesztjegyzőkönyvek elkészítése
· Prototípus gyártmányok dokumentálása

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK ALAPFELTÉTELEI

· BSc műszaki végzettség
· Solid Edge, SolidWorks, CAD szoftver ismerete
· Jó kommunikáció, szervezőkészség, kreativitás
· MS Office, kiváló ismerete
· Pontos, igényes és hatékony munkavégzés
· Legalább 3 év 3D CAD tervezői munkatapasztalat
· Angol nyelvtudás
· B kategóriás jogosítvány

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

· Magas szintű íráskészség a dokumentálásához
· Szerelési munkában való jártasság és affinitás
· Projektkoordinációs tapasztalat
· Német nyelvismeret
·  Gyakorlat elemző, értékelő munkákban

ÁLLÁS ADATAI

Pozíció pontos megnevezés:             Fejlesztési projektmérnök
Munkavégzés helye:                           1149 Budapest Angol utca 34A
Munkaszerződés típusa:                     Határozatlan idejű főállás
Weboldalak: www.solvergroup.hu, www.solverenergy.hu

Jelentkezés: Fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát a Jelentkezés az állásra gombra kattintva várjuk!