Autóipar és a repülőgép- ipar világszinten meghatározó alumínium öntvényeket gyártó multinacionális partnerünk számára keresünk kollégákat ajkai üzemükbe Gépkezelői munkakörbe

AMIT KÍNÁLUNK:

Azonnali kezdés
Ingyenes céges buszjárat
Bejárás támogatás
Három műszakos munkarend
Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
Túlóra lehetőség, mely kifizetésre kerül
Minden hónap elején pontos számítható bérfizetés
Munkabérelőleg
Jelenléti prémium
Bónusz
Betanulási idő folyamatok elsajátítására
Előrelépési lehetőség
Megbízható, stabil munkahely

FELADATOK:

Automata gyártósor működésének felügyelete
Azonnali beavatkozás a termelésbe meghibásodás, probléma esetén
Adminisztrációs tevékenység

Szerszámok előkészítése öntésre, svercréteg megújítása

ELVÁRÁSOK:

Középfokú végzettség

ELŐNY:

Fémipari végzettség
Öntészeti alapelvek ismerete

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezés, érdeklődés: a +3670/610-0064-es telefonszámon vagy a Jelentkezem gombra kattintva.

Hirdető: Opus Európa Kft.

Állás részletei