fbpx

Feladatok:

Napi gyártási terv ellenőrzése

Meghatározott műszakrend pontos betartatása

Operátorok munkavégzésének ellenőrzése

A soron lévő anyagokat folyamatos ellenőrzése

A munkabiztonsági, egészségvédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása

Folyamatos kapcsolattartás a műszakvezetővel

Területen előírt belső szabályok maradéktalan betartatása

Folyamatos kapcsolattartás a raktárral, tervezővel, mérnökkel, minőségügyi kollégákkal

Elvárások:

Gimnáziumi,- szakközépiskolai vagy szakmunkás végzettség

Közvetlen termelésirányítási gyakorlat, alapfokú számítógép felhasználói ismeret

Három vagy négy műszakos munkarend vállalása

Vezetői-, szervezői, munkaügyi-, munkavédelmi ismeretek

Előnyként értékeljük:

Gyártásban szerzett tapasztalat

Alap angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

Alapbér plusz pótlékok illetve béren kívüli juttatások
Professzionális, modern munkakörnyezet, stabil, multinacionális háttér
Szakmai fejlődési lehetőség
Előrelépési lehetőség
Céges buszjáratok Répcelak, Celldömölk, Pápa, Vasvár, Szombathely vonalon található településekről
Ingyenes, cég által biztosított szálláslehetőség, vagy albérlet-támogatás 1+1 évre

Munkavégzés helye:

Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. sárvári, elektronikai bérgyártással foglalkozó multinacionális partnere megbízásából toboroz új munkatársakat karbantartás területére.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni Forsthoffer Gergőnél a +36 20-339 62 50-es mobilszámon lehet!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei