fbpx

Leendő munkahely:

A Bábolna Strand- és Termálfürdő csapatába keressük új munkatársunkat. Nálunk megmutathatod, hogy mennyire sokoldalú és kreatív vagy a konyhában! Ha számodra fontos a szakmaiság, ha kihívást látsz a feladatokban, munkád során mindig a megoldásra törekszel, és szeretnél egy összetartó csapatban dolgozni, akkor Téged keresünk! Egy vendégcentrikus szemléletmódú, segítőkész légkörű, családias hangulatú cég várja a jelentkezésedet!

Főbb feladatok, felelősségi kör:

szakács munkakörrel járó feladatok teljes körű ellátása önállóan a munkaköri leírás és az étterem vezető utasítása alapján
a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolás, főzés, sütés)
ételek elkészítése, adagolása, díszítése, tárolása
segédszemélyzet munkájának összehangolása és irányítása
sütők, rostélyok, pecsenyesütők és egyéb konyhai berendezések hőmérsékletének szabályozása, a konyha, a konyhai berendezések, a kiszolgáló területek stb. felügyelete és takarítása a biztonságos és higiénikus ételkezelési előírások betartása érdekében
nagy konyhai berendezések, pl. rostélyok, olajsütők és serpenyők üzemeltetése
szakosított raktározás, nyomon követés és leltárpontosság
alapanyag rendelési javaslatok leadása
házigazdaként történő jelenlét az étterem életében

Az álláshoz tartozó elvárások:

szakirányú végzettség
a munkakörben eltöltött 3-5 év gyakorlat
HACCP ismeretek és szabályok betartása
gondos gazda szemlélet, pozitív személyiség
szakma szeretete
jó szervező készség
megbízható, munkájára és környezetére igényes
kreatív és jól terhelhető
egészségügyi alkalmasság
előnyt jelent, ha van fejlődési igényed és további vendéglátós szakmát szeretnél tanulni

Miért válassz minket?

nettó 500.000 Ft bér
azonnali munkakezdés
versenyképes jövedelem
munkába járás támogatása
jó közösség
hosszútávú munkalehetőség
kedvezmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnél egy összetartó csapat megbecsült tagja lenni, várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal!

Hirdető: Rába Quelle Kft.

Állás részletei