Hazánk legdinamikusabban fejlődő Flight Catering cége a Gastland Flight Catering

Szakács

munkakörbe várja leendő munkatársát.

Feladatok

Légitarsaságok ellátásán dolgozó catering cégben havi rendszerességel változó menü megfelelő előkészítése és elkészítése napközbeni munkavégzés mellett havi beosztással – szakirányú tapasztalattal rendelkező vezető séf irányítása és iránymutatásai alapján, azonnali kezdéssel.

Elvárások

min. 2 éves szakmai tapasztalat;
szakirányú végzettség;
higiéniával és munkával szembeni igényesség;
HACCP szabályok ismerete és szigorú betartása (beleértve az egészségügyi alkalmassági kiskönyv és érvényes tüdőszűrő eredmények meglétét);
rugalmas hozzáállás, mely alkalmazkodik a légitársaságok kiszolgálási ütemtervéhez, azaz hétvégi munkavégzéshez.

Előnyt jelent

Az alábbi jellemzők nem feltételei az alkalmazásnak, de kiemelt előnyt jelentenek a jelentkezés során:
tapasztalat;
saját gépjármű
angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk

Kiszámítható es tervezett napi beosztás havi tervezessel
nemzetközi tapasztalattal rendelkező vezető séfek szakmai irányítása alatti munkavégzés
versenyképes, óradíj alapú bérezés 3500 HUF / ORA; későbbiekben teljesítmény alapján további előrre lépés mellett
modern és karbantartott konyhatechnológia rendelkezésre állása a teljes munkaterületen

Várjuk jelentkezését a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Jelentkezéséhez kérem fényképes önéletrajzot is csatoljon!

Hirdető: Gastland Flight Catering Kereskedelmi Kft

Állás részletei