A DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. (DIGI) egy távközlési és médiaszolgáltató vállalat. A DIGI márkanevet 2006-ban vezették be Magyarországon. A cég műholdas és kábeltelevízió-, vezetékes/mobilinternet-, valamint telefon szolgáltatásaival Magyarországon kívül Romániában, Olaszországban és Spanyolországban is jelen van. Emellett számos televízió és rádiócsatornát üzemeltet a kelet-európai régióban.

Feladatok:

Elektronikai eszközök ellenőrzése, válogatása
Könnyebb anyagmozgatás

Elvárások:

Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
Magabiztos MS Office ismeretek

Munkaidő

Heti minimum 20-30 órában
Hétfőtől péntekig, általános irodai munkarendben
Diákmunka vállalása előreláthatólag szeptember végéig

Amit kínálunk

Bruttó 1600 Ft/óra diákbér
Azonnali munkakezdés
Rüvid távú diákmunka lehetőség

Előnyt jelent:

Heti 40 óra vállalása

Jelentkezés Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a “ráérés” alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Hirdető: Mind-Diák Szövetkezet