Nemzetközi háttérrel rendelkező élelmiszeripari partnerünkhöz keresünk több műszak vállalására nyitott tapasztalt gépbeállítókat.

Kecskeméti ügyfelünk folyamatosan fejlődik és jelen helyzetben is állandó, stabil munkalehetőséget tud hosszú távra biztosítani a munkavállalói számára.

Milyen feladatokra számíthatsz?

Gyártósori berendezések beállítása és önálló kezelése
Termékváltás esetén a berendezések átállítása
Meghibásodás esetén javaslattétel a hiba elhárítására, kisebb hibák elhárításában való aktív részvétel
Termékek előállítása a gyártási folyamatnak megfelelően a minőségi, mennyiségi célok figyelembe vételével
Gépkezelők betanításában történő közreműködés

A pozíció betöltésének feltételei:

Legalább középfokú végzettség
Minimum 1-2 éves gépbeállításban szerzett tapasztalat
Jelenleg 2, alkalmanként 3 műszak vállalása
Pontosság, precízség, felelősségteljes munkavégzés
Csapatmunkára való hajlandóság, rugalmasság, önállóság

Amit biztosítani tudunk a munkádért cserébe:

Kiszámítható, biztos munkahelyet, mert az élelmiszeripar jelenleg=stabilitás, fejlődés
Nemzetközi hátteret
Modern, családias munkakörnyezetet
Alapbéren kívüli juttatásokat: nettó 13.000 Ft étkezési hozzájárulást, bruttó 30.000 Ft teljesítménybónuszt, nettó 40.000 Ft negyedéves bónuszt, műszakpótlékot, utazás támogatást
Ingyenes céges buszjárat indul a következő településekről: Nagykőrös, Akasztó, Csengőd, Izsák, Ágasegyháza, Tiszaalpár, Lakitelek

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.

Állás részletei