Legyél tagja a Magyar Honvédség 5. Bocskai István Lövészdandárállományának. A feladataink közé tartozik az alaprendeltetésből adódóan részvétel harcfeladatokban, békeműveleti feladatokban, válságreagáló műveletekben, katasztrófavédelmi és terrorelhárító feladatokban az ország határain kívül is. Lehetőséged nyílik a fizikai és mentális állóképességed fejlesztésére.

• Legalább 8 általános iskolai végzettség

• egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés

• magyar állampolgárság

• magyarországi lakhely

• büntetlen előélet

• autószerelő/gépszerelő szakvégzettség

A jelentkezésnél előnyt jelent:

• szakterületen szerzett tapasztalat

• „C” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Egyéb elvárások:

• problémamegoldás,

• pszichés terhelhetőség,

• monotónia tűrés,

• megbízhatóság,

• fegyelmezettség,

• problémamegoldó képesség,

• együttműködési készség,

• felelősségvállalás,

• elhivatottság,

Az ellátandó fontosabb feladatok:

• az eszközök igénybevétel utáni műszaki ellenőrzések

• gépjármű karbantartási és szerelési munkák végrehajtása a rendszeresített technikai eszközök hadrafoghatóságának biztosítása érdekében

Munkavégzés helye: Debrecen / Hajdúhadház

Hirdető: Magyar Honvédség

Állás részletei