fbpx

Feladatok:

műszkai rajz, 3D modell és egyéb adatok alapján gyártóeszközök javítása, módosítása
fém szerszámok készítése
a szerszámokban található mozgó és kopó szerszámacél alkatrészek módosítása
mintaszerszámok és magszekrények szétszerelése, javítása

Elvárások:

szerszámkészítő szakmai végzettség, rajzolvasási és forgácsolási ismeretek
pontosság, jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség
csapatban jól tud együttműködni

Előny:

esztergálási tapasztalat

Amit nyújtunk:

folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívás
biztos, stabil munkahelyi háttér
fiatal és dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnercége számára keres munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a +36 20 240 1114-es vagy a +36 20 504 4427-es telefonszámon érdeklődjön, vagy keresse fel irodánkat Győrben, az Attila utca 6. szám alatt.

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)
(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.