fbpx

Feladatok:

A gumi fröccsöntő szerszámokon fellépő hibák gyors és szakszerű javítása, tisztítása
Speciális szerszámok szét/összeszerelése, tisztítása
Az elvégzett munkák és a hibaokok megfelelő dokumentálása
Szerszámprobléma esetén a gyártási folyamat figyelése, javaslat a szerszám javítására
Javaslattétel a szerszámok gazdaságosabb üzemeltetését elősegítő módosításokra
Megelőző karbantartás és ellenőrzés elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

Szerszámkészítő szakmai végzettség
Forgácsoló végzettség előny

Targonca és daru OKJ-s jogosítvány előny

Pneumatikus, és hidraulikus berendezések ismerete előny

Három műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes, komplex juttatási csomag
Vállalati élet-, baleset-, és betegbiztosítás

Munkába járás támogatása ( Ingyenes céges buszok Győr, Pápa, Bősárkány, Szlovákia – Ekecs irányából)
Stabil, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Kunsziget

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Győr környéki autóipari beszállító partnercége részére toboroz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20-339-6250-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei