A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

keres

Szerszámkarbantartó

pozícióba új kollégát

Feladatok:

Szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása
Hidraulikus, pneumatikus javítások elvégzése
Feladatokkal kapcsolatos dokumentálások kitöltése
Alkatrészraktár kezelése, nyomonkövetése, dokumentálása
A karbantartási terv alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása
Szerszámkészítő kolléga munkájának támogatása
A napi hibaelha?ri?ta?si és karbantartási feladatok elvégzése és dokumentálása

Elvárások:

Szakirányú, gépipari középiskolai végzettség (szerszámkészítő vagy gépi forgácsoló szakképesítés)
Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Dinamikus, magabiztos, proaktív, csapatjátékos személyiség
Újdonságokra való nyitottság
Szakmai elkötelezettség, megoldásorientált gondolkodásmód
Együttműködő képesség és precizitás

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes bérezés
Családias munkahelyi légkör
Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Tata

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari fröccsöntő szerszámokat gyártó tatai partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36-20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei