Műszaki termékek értékesítését végző piacvezető multinacionális partnercégünk számára munkatársakat keresünk Budapest 23.kerületi logisztikai központjának szervízrészlegébe versenyképes kereseti lehetőséggel állandó nappalos munkarendbe Szervízközponti Áruátvevő pozíció betöltésére. Érdekes, nem monoton munka, hiszen folyamatos kapcsolatban leszel a vásárlókkal, az áruházakkal és a partnerszervízekkel is. Jó fizikummal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladataid a következők lesznek:

Hibás vagy javított termékek szakszerű fizikai átvétele/kiadása
Áruk megmozgatása
Termékek elrendezése, pakolása
Kölcsönkészülék kiadása
Áruházak és vásárlók tájékoztatása a javítás folyamatáról, problémák kezelése, kapcsolattartás partnerekkel
Alkatrészek, tartozékok rendelésének lebonyolítása
Kiterjesztett garanciális javításokkal kapcsolatos feladatok
A munkafolyamattal kapcsolatos adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

Logikus gondolkodás
Számítógép-felhasználói ismeretek (alap excel)
Fizikai terhelhetőség vállalása, hiszen a termékek elrendezése, pakolása is feladataid közé tartoznak

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Jó probléma megoldó képesség

Amit kínálunk:

Bejelentett fizetés (Alapbér + Bónusz + Utazási költségtérítés) korrekt bérelszámolással
Azonnali munkakezdés
Műszakrend: egy műszakos, állandó nappalos műszak
Munkavégzés: hétfőtől péntekig 7.30-16.30 között
Tömegközlekedési bérlet térítése vagy munkábajárási támogatás saját gépjármű használata esetén
Hosszú távú munkalehetőség, karrierépítés
Kulturált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás

Hirdető: Kangaroo Group Kft