Magyarországon erős piaci jelenléttel rendelkező, épületgépészeti berendezések forgalmazásával, illetve a gépekhez beüzemelési, szerviz-és karbantartási szolgáltatások nyújtásával foglalkozó budapesti székhelyű cégünk pályázatot hirdet

Szerviztechnikus

munkakör betöltésére

Cégünk a VTS, Clivet és Dristeem termékek kizárólagos magyarországi forgalmazója és a hazai HVAC piac meghatározó szereplője.

Főbb feladatok:

A vállalatunk által forgalmazott berendezések beüzemelése
Országos lefedettségű ügyfélkörünk berendezéseinek szervizelése, karbantartása, javítása
Az elvégzett munkák adminisztrálása munkalapon és hibajegyes rendszerben
A munkatársak, ügyfelek és projektek műszaki támogatása
Ügyfél kapcsolattartás, VTS helyszíni szakmai képviselete

Akkor jelentkezz, ha

Épületgépészeti vagy hűtéstechnikai szakterületen szerzett képesítésed és tapasztalatod van
Ügyfélközpontú a gondolkodásod és nem bánod, ha ügyfelekkel kell foglalkoznod
Precízen dolgozol, átgondolod a munkafolyamatokat, lényeglátó vagy
Szeretsz megoldani műszaki problémákat
Képes vagy önállóan, de egy csapat részeként dolgozni
Erősen műszaki beállítottságú vagy

Mit kérünk még tőled?

F-Gáz I vagy II vizsga
Szakirányú végzettség (Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő)
Számítógépkezelői ismeretek (Word, Excel, hálózatkezelési alapok)
Jó kommunikációs készség
B-kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
IT-eszközök magabiztos napi használata (mobil, laptop, tablet)

Ami előnyt jelent, de nem feltétele a sikeres pályázásnak:

Alapfokú angol nyelvismeret (a műszaki dokumentációk egy része angol nyelvű)
ADR 1.3 igazolás
Folyadékhűtő, direkthűtéses rendszerek, VRF területen szerzett gyakorlat
OKJ minősítésű kereskedelmi és ipari hűtőgépszerelői bizonyítvány

Amit mi kínálunk neked:

Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: céges autó, telefon, laptop, tablet, munkaruha szettek, védőfelszerelés
Fejlődési lehetőség műszaki területen
Szakképesítés megszerzésének támogatása
Nagy figyelmet fordítunk a betanulásodra
Szabad hétvégék és ünnepnapok
Céges szakmai tréningek
Stabil vállalati háttér

Hirdető: VTS Hungary Kft. 1