fbpx

Feladataid lesznek:

szervizfeladatok felügyelete, irányítása együttműködve az érintett társosztályokkal

az ügyfelekkel kötött szerződések szerinti tervezett és/vagy beütemezett tevékenységek:

a termék üzembe helyezése az ügyfélnél (vagy amennyiben az ügyfél külföldi, akkor instrukciókkal való ellátása), validálás, karbantartás, ügyfelek oktatása

gépeik üzembe helyezése, karbantartása

szervizelés és problémamegoldás

Téged keresnek, ha az alábbiak illenek Rád!

Elvárások:

szakiskola / szakmunkás képzőben szerzett műszaki végzettség: FAM szerelő, Villamos hálózat kezelő, Villanyszerelő / Erősáramú elektrotechnikai technikus, PLC programozó

PLC ismeretek, könnyűiparban szerzett végzettség vagy tapasztalat

határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség

jó kommunikációs és szervezési készségek

felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office – Excel/Word)

Előny de nem feltétel:

Angol nyelv ismerete

Amit kínálnak:

versenyképes fizetés

határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól

biztos, hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2600 Vác, Szent László út 36.

Amennyiben a leírtak illenek Rád, és szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli, de nagy potenciállal rendelkező cégnél, ne habozz, jelentkezz!

Küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.

Állás részletei