fbpx

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

Meglévő partnerek daruinak helyszíni karbantartása, javítása, szerviz javaslatok megfogalmazása

Erősáramú berendezések villamos és gépészeti szerelése, karbantartása, javítása

Új villamos gépek, erősáramú berendezések telepítése, beüzemelése

Garanciális javítások elvégzése

Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás

Műszaki tanácsadás, segítségnyújtás az ügyfelek részére

A fenti tevékenységekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

Legalább középfokú végzettség, preferáltan elektromos, villamos vagy gépész szakirányon

Minimum 2 év erősáramú berendezések szerelésében, karbantartásában szerzett munkatapasztalat

Ügyfelekkel történő kommunikációban szerzett gyakorlat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

A kiválasztásnál előnyt jelent:

Emelőgép kezelői / villamos biztonsági felülvizsgálói / emelőgép ügyintézői bizonyítvány

Vezérléstechnikában, automatizációban szerzett tapasztalat

Angol nyelvtudás

Amit Partnerünk kínál:

Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér

Készenléti bónusz (havi nettó 39.900 Ft)

Félévi bónusz (6. hónapban 1 havi bruttó bér 40%-a)

Éves bónusz (12. hónapban 1 havi bruttó bér 60%-a)

Céges autó korlátozott magánhasználatra (próbaidő után)

Munkavégzés helye és munkaidő:

Dunaújváros és 100 km-es körzete

Változó (általában 8:00 – 16:00, de projekttől függően változhat)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.

Állás részletei