A belváros szívében található nemzetközi, prémium szolgáltatásokat nyújtó Corinthia Budapest szálloda ambiciózus, elkötelezett, motivált és karrier tervekkel rendelkező Szoba Technikus (Karbantartó) munkatársat keres.

Főbb feladatok:

A szálloda épületében karbantartási és hibaelhárítási feladatok, a szálloda üzemeltetéséhez szükséges szakipari feladatok (festés, tapétázás, gipsz-munkák) elvégzése
Különböző felületmunkák elvégzése (előkészítés, csiszolás, foltozás, alapozás, stb.)
Festési munkák elvégzése ecsetes, hengeres és szórásos festési technikákkal
Tapéták pontos kimérése, vágása és felvitele
Szilikon munkálatok elvégzése (tömítések, stb.)
Kisebb gipszjavítások elvégzése (falak foltozása, stb.)

Az ideális jelölt:

Legalább 3 év szakmai tapasztalat a főbb feladatoknak megfelelően preferáltan szállodai környezetben
Szakirányú végzettség
Pontos, precíz, önálló és biztonságos munkavégzés
Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés cafetériával
Személyzeti étkezés a műszakban
Privát egészségbiztosítás
Egyenruha mosoda szolgáltatással
Nemzetközi Corinthia kedvezmények
Munkavállalói elismerési díjak és események
Tanulási és fejlődési lehetőségek

A jelentkezéseket szakmai önéletrajz csatolásával várjuk.

CORINTHIA BUDAPEST, MAGYARORSZÁG

Hirdető: Corinthia Hotel Budapest

Állás részletei