fbpx

Feladatok:

Tesztberendezések közös fejlesztése
Tesztberendezések üzembe helyezése/szervizelése a megrendelőink telephelyén
Projektjeink önálló tervezése és fejlesztése
Szoftver fejlesztés (PC, tesztprogramok, uController)
Tesztberendezések átprogramozása/átalakítása a termékspecifikusság érdekében
Dokumentáció készítés
Kalibráció (illetve annak szoftveres támogatása)

Elvárások:

Erős kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
A következő programnyelvek valamelyikének alapos ismerete: Visual Basic, C#, Delphi vagy C/C++
Legalább 1-2 év szoftverfejlesztői tapasztalat
Műszaki szakirányú végzettség (pl.: villamosmérnök, informatikus)
További szakirányú ismeret előny (pl. tapasztalat mérő és ellenőrző berendezések/tesztberendezések programozásában, elektronikai termékgyártás-tesztelés területén)
Új technológiák, módszertanok elsajátítása iránti ambíció

Munkáltató ajánlata:

Családias munkahelyi légkör
Csapat orientált vállalati kultúra
Mozgalmas mindennapok
Nagyfokú mozgástér és változatos, modern munkakörnyezet (nemrégiben átadott, újonnan épült)
Munkaidő: 8-17-ig (ebédidővel)
Egyedi megállapodás szerinti bérezés

Munkavégzés helye:

Herend

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy német érdekeltségű, alkalmazás-specifikus mérő, ellenőrző és automatizálási technikák tervezésével, fejlesztésével, programozásával és megépítésével is foglalkozó cégcsoport herendi telephelyének megbízásából keresi a fejlesztői csapat legújabb tagját.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20/339-6250-as mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.