fbpx
A jelentkezés lezárva

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk budapesti irodaházakba nappalos, éjszakás, vagy helyettes Takarítási csoportvezetőket.

Feladatok:

– nappalos, vagy éjszakai csapat irányítása, szervezése és ellenőrzése,
– új dolgozók felvétele, betanítása,
– anyag-, eszköz- és erőforrás gazdálkodás,
– riportok készítése Megrendelő részére,
– kommunikáció a Megrendelővel, a szolgáltatási szerződésben jelzett feladatok végrehajttatása, megszervezése.

Elvárások:

– rugalmasság,
– hasonló pozícióban szerzett tapasztalat (vezetői, legalább 3 éves),
– Ms Office programcsomag ismerete (felhasználói szint: Word, Excel, Outlook),
– érettségi,
– jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

– Mobiltelefon, laptop,
– Utazási költségtérítés,
– Kiemelt fizetés.

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés ideje:

Munkanapokon, kötetlen napi 8 órában.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, pozíció (nappalos, éjszakás vagy helyettes) és bérigény megjelölésével a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.