A Go Active Healthclub sikereit elsősorban munkatársai kiemelkedő teljesítményének köszönheti. Filozófiájuk a sport integrálása a hétköznapi életbe. Ha szeretnél egy pörgős, dinamikus csapat tagja lenni, csak Rád vár ez a pozíció! Feladatok:

Fitnessz terem tisztántartása
Általános takarítói feladatok
Porszívózás, felmosás, portalanítás
Zuhanyzók, mosdók tisztítása, fertőtlenítése

Elvárások:

Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
Betöltött 18. életév
Tisztítószerek ismerete, helyes használata

Amit kínálunk

Bruttó 1600 Ft/óra diákbér
Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1600 Ft lesz
Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkaidő

05:00-11:00 vagy 17:00-23:00 közötti műszakok
Heti min. 5 alkalommal számítanak Rád, napi 6-8 órában
Heti min. 30 óra vállalása

Előnyt jelent:

Havonta 1-1 hétvégi nap vállalása

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, kérlek töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd kattints a “Jelentkezem” gombra. Néhány napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Hirdető: Mind-Diák Szövetkezet