Megbízható, stabil háttérrel rendelkező és folyamatosan bővülő logisztikai és azonosítástechnikai megoldások tervezésével, telepítésével, szállításával és beüzemelésével foglalkozó partnerünk az alábbi pozícióba keresi kollégáját:

TARGONCA SZERVIZTECHNIKUS

Munkád során ezek a feladatok várnak rád:

Elektromos targoncák beüzemelése, javítása, megelőző karbantartások elvégzése az ügyfelek telephelyein;
Eseti javítások;
Hibafeltárás, cserélendő alkatrészek beazonosítása;
Munkavégzési folyamat adminisztrációja, dokumentálása.

Téged keresünk ha:

Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (ideális esetben: autó-, autóvillamossági-, anyagmozgató-gép szerelő, műszerész, gépész, mezőgazdasági-gép szerelő);
Kijárós szervizterületen van már tapasztalatod;
„B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és vna vezetési rutinod is.

Amiért érdemes jelentkezni:

Jól felszerelt szervizautót, mobiltelefont, tabletet biztosítanak;
Alapbéren felül jutalékra, cafetériára és hűségbónuszra is számíthatsz;
A belépést követően alapos elméleti és gyakorlati oktatásokban fogsz részesülni, így nem gond, ha kifejezetten targoncákkal még nem volt dolgod!
Folyamatos szakmai támogatást kapsz és továbbképzéseket biztosít a cég;
Változatos helyszíneken dolgozhatsz, új embereket ismerhetsz meg.

Egyéb infomáció:

Munkavégzés helye: Debrecen és vonzáskörzete

Hirdető: GI Group Hungary Kft.