fbpx

Feladatok:

homlokvillás targonca kezelése
egyéb rektári feladatok ellátása

Elvárások:

általános iskolai végzettség
új típusú vezetői engedély, targoncás tapasztalat
megbízható munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

egyszerűsített foglalkoztatás, napi bejelentéssel
2 műszakos munkarend
délelőtt 1800, délután 2100Ft netto bér
heti fizetés

Munkavégzés helye:

Sopron

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. logisztikai, szállítmányozási profilú Partnercége számára keres munkatársakat targoncás munkakörre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a szentgyorgyi.oszkar@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 345 8990-es telefonszámon, a szentgyorgyi.oszkar@manatwork.hu email címen, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám:1237/2001.)
(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.