Európa egyik vezető hűtött élelmiszer-logisztikai vállalata keres targoncavezető munkatársakat Alsónémedibe.

Mikor jelentkezz hozzánk?

Ha tudod vállalni, hogy 1 műszakos munkarendben fogsz dolgozni vagy fix délutánosként 14:00-ás vagy fix éjszakásként 18:00-ás vagy 22:00-ás kezdéssel

Amennyiben rendelkezel 3324-es targoncavezetői engedéllyel és magasemelésű tapasztalattal

Ha nem jelent számodra problémát, hogy hideg raktárban kell dolgoznod 0-4°C között

Milyen juttatásokra számíthatsz?

Próbaidő alatt nettó 300.000 Ft-os bérezésed lesz

Próbaidő után nettó 310.000 Ft-os bérezésed mellett 20.000 Ft Cafeteria juttatásban részesülsz

Utazási támogatást biztosítunk a munkába járáshoz

Milyen feladataid lesznek?

Magasemelésű targoncával a raktárban fogod az árut mozgatni

Hol fogsz dolgozni?

Alsónémedin, az 5-ös út mellett található raktárunkban

Ha tetszett, amit olvastál jelentkezz a [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ] e-mail címen.

Hirdető: Starjobs Magyarország