Multinacionális szállítmányozó partnercégünk részére Targoncavezető kollégákat keresünk versenyképes kereseti lehetőséggel Budapest 22. kerületében található logisztikai központba. A munkahely tömegközlekedési eszközzel is könnyen megközelíthető a Kelenföldi Metróvégállomás illetve a környező települések irányából.

Magasemelésű, Homlokvillás klempes, Betároló – elhordó targoncások jelentkezését is várjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum alapfokú végzettség
Önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás
Érvényes vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány, munkaköri szükség szerint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Raktári tapasztalat
CLAMP targonca használatában való jártasság előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

Azonnali munkakezdés
Munkavégzés: hétfőtől péntekig
Munkarend: 2 műszakos (délelőtt-délután)
Szabad hétvége
Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy tömegközlekedési eszköz használata esetén
A raktár könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is a Kelenföldi Metróvégállomás vagy a környező települések irányából Volánbusszal vagy vonattal
Hosszú távú munkalehetőség
Kulturált munkakörülmények

Hirdető: Kangaroo Group Kft