fbpx

Feladatok:

Raklapok vállalaton beüli szállítása
Szállítási és készletgazdálkodási rendszer használata a targoncán található terminál segítségével
Rutin ellenőrzések végrehajtása
Áruk, anyagok emelése, polcra helyezése, egyéb mozgatása
Kamionok le és fel pakolása
Területek közötti anyagmozgatás, szállítóeszközök rakodása

Elvárások:

OKJ-s érvényes targoncavezetői jogosítvány
Számítógép felhasználó szintű ismerete
Terhelhetőség, önállóság, megbízhatóság, precíz munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

Kiváló munkakörülmény
Belépéstől számított bruttó 50.000 Ft/ hó cafeteria
Piaci bónusz bruttó 40.000 Ft/ hó
Azonnali munkakezdés
Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes bérezés
Ingyenes buszjárat

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Győr, Ipari park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a munka@manatwork.hu e-mail címre. Személyesen pedig az ügyfélszolgálati irodánkban kérhet bővebb felvilágosítást: 9023 Győr, Attila utca 6.

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét!

A részletekről érdeklődni lehet a 06 20 240 1114-es telefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.