fbpx

Az OTP Bank Nyrt.

Targoncavezető (Raktári ügyintéző)
kollégát keres, Csepeli telephelyre

Feladatok, amikben számítunk Rád:

Targoncavezetői feladatok elvégzése, anyagmozgatás, le- és felrakodás
Raktárban tárolt anyagok tárolási optimalizálása, ki- és betárolási feladatok végrehajtása
Nyilvántartási rendszerekben egyszerű rögzítési feladatok ellátása
Komissiózás és csomagolás kiszedési lista, szállítólevél alapján, átadás a szállító részére
Raktár rendezett állapotának biztosítása, felelős raktárkezelés

Téged keresünk, amennyiben:

Rendelkezel középfokú végzettséggel
Van targoncavezetői jogosítványod
Felhasználó szintű számítógépes ismereteid vannak
Szabályokat pontosan betartod és megbízható vagy
Monotónia tűrő képességgel rendelkezel és fizikai teherbírással

Amit előnynek tartunk:

Magasraktári területen szerzett tapasztalat
IT eszközök termékismerete

Amit kínálunk számodra:

Hosszú távú munkalehetőség
Széleskörű juttatások
Professzionális munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér
Támogató csapat és jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, Csepel (XXI. kerület)

Hirdető: OTP Bank NyRt.

Állás részletei