fbpx

Feladatok:

Beérkező szállítmányok átvétele, ellenőrzése.
Gépjárművek le és felpakolása.
Kimenő áruk komissiózása
Elektromos targoncák rendeltetésszerű használata

Elvárások:

OKJ targoncavezetői engedély (3313, 3320, 3324)
Gyalogkíséretű, vezetőállásos és vezetőüléses targoncák rutiszerű használata.
Logisztikai raktárban szerzett tapasztalat.
Önálló munkába járás megoldása Biatorbágyra .
Állandó éjszakás műszak vállalása 20:45-05:30

A munkáltató ajánlata:

Fix alapbér+ műszakpótlék
Mozgóbér
Cafetéria
Azonnali munkakezdés
Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezni a kapcsolatati adatoknál megadott elérhetőségeken lehet!

(Magán munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.