fbpx

Feladatok:

Termékek csomagolása az előírt utasítások szerint

Termékek kiszállításával kapcsolatos feladatok

Leltározási feladatok

Laboratórium munkájához tartozó egyéb tevékenységek végzése (nyilvántartások, dokumentumkezelés, archiválási feladatok, munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások:

Alapszintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word)

Gyors tanulási, jó szervezési és problémamegoldó készség

Precíz, önálló munkavégzés

Rugalmasság és együttműködő készség

Előny:

Ipari termelési tapasztalat

Alapfokú angol nyelvismeret

Ajánlat:

A végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés

Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel

Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Munkaidő, munkarend:

Hétfőtől péntekig, 8:30-tól 17:00-ig

1 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.

Állás részletei