Több, mint 20 éve működő partnercégünk szerszámgyártással, fémmegmunkálással és alkatrészgyártással foglalkozó üzemébe keresünk új kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

Heti termelési terv készítése vevői igények és egyéb a gyártást befolyásoló tényezők alapján
Készletgazdálkodás
Kapacitástervek elkészítése, projekt vállalási határidők meghatározása
Ütemtervek napi nyomon követése, változások kezelése
Termelésirányítási rendszer kezelése és folyamatos fejlesztése
Vevői kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

Gyártástervezésben szerzett tapasztalat
ERP rendszerek működésének ismerete
Hajlandóság/nyitottság a tanulásra, fejlődésre
Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

Öntő- és présszerszámok gyártási folyamatának ismerete
NormaX termelésirányítási rendszer ismerete
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Hosszútávon tervezhető, biztos munkalehetőséget és jövedelmet egy stabil háttérrel rendelkező vállalkozásban
Családias és modern munkakörnyezet, klimatizált üzemcsarnok
Bejárás költségeinek támogatása
Versenyképes fizetés

Ha felkeltettük az érdeklődésed add le jelentkezésed a linkre kattintva vagy küldd el elérhetőséged privát üzenetben és hamarosan keresni fogunk!

Hirdető: MENTON Jobs Kft.

Állás részletei