fbpx

Feladatok:

Új belépő operátor munkavállalók tantermi oktatásának tolmácsolása
Termelési tréningek és oktatások során tolmácsolási feladatok elvégzése
Munkavállalók és vezetőik közötti kommunikáció segítése
Az új dolgozók beilleszkedésének segítése, fejlődésük figyelemmel kísérés
Munkautasításokkal kapcsolatos tevékenységek bemutatása, betanítása, ellenőrzés
Gyártási dokumentumok fordítása

Elvárások:

Minimum középfokú iskolai végzettség
Magyar-ukrán tárgyalóképes nyelvismeret szóban és írásban
Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előnyként értékeljük:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Műszakrend:

Három vagy négy műszak

A munkáltató ajánlata:

Alapbér plusz pótlékok, illetve béren kívüli juttatások
Professzionális, modern munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
Céges buszjáratok Répcelak, Celldömölk, Pápa, Vasvár, Szombathely vonalon található településekről
Ingyenes, cég által biztosított szálláslehetőség vagy albérlet-támogatás 1 + 1 évre
Szakmai fejlődési lehetőség
Előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. sárvári, elektronikai bérgyártással foglalkozó multinacionális partnere megbízásából toboroz új munkatársakat termelés területére.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20-339-62-50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.