Elektronikai gyártással foglalkozó cég megbízásából újonnan induló SMT üzletágukba keresünk tapasztalt, illetve pályakezdő kollégát termelési területre az alábbi pozícióba:

TERMELÉSI MŰSZAKVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Csapatmunka, jó kommunikációs készség
Dinamikus személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

A dolgozók termelési terv szerinti elosztása az állomások között
Termelés közben felmerült problémák megoldása
Kapcsolattartás a raktárral, a tervezőkkel és a kiszállítással
Termelési terv nyomonkövetése
A sürgős megrendelések nyomonkövetése a kezdetektől a késztermékig
A sorvezetők informálása az aktuális szabályokról és a termelési tervről, valamint annak változásairól
Segítségnyújtás rework esetén
Termeléshez tartozó dokumentumok kitöltése
Balesetvédelmi, ESD védelmi és 5S előírások betartatása

Munkavégzés helye:

Komárom

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: WORKLIFE Hungary