fbpx

Feladatok:

Termeléses tréning / oktatási anyagok összeállítása
Oktatások lebonyolítása új és meglévő munkavállalók számára
Leoktatott ismeret anyagok számonkérése
Adminisztrációs feladatok ellátása az oktatások kapcsán
Riportok készítése az oktatásokról
Az új dolgozók segítése a beilleszkedésben
Folyamatos együttműködés a különböző társosztályokkal
Karrierút előkészítése a direkt dolgozók oktatása alapján
Tréning mátrix vezetése

Elvárások:

Gyártási területen szerzett oktatói, vagy összeszerelő területen szerzett technikusi, vagy számítógép szervizelés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
Minimum középfokú végzettség
Alapfokú angol nyelvismeret
Két műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

Stabil munkalehetőség a világ egyik legnagyobb IT vállalatánál
Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
Folyamatos fejlődési lehetőség
Nyitott és ösztönző munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Üllő

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ egyik legnagyobb IT vállalatához toboroz és közvetít munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20-339-6250-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.