fbpx

Feladatok:

A gyártási folyamatok megbízhatóságának folyamatos felügyelete, szériagyártás támogatása
Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában

OBA mérésen kiesett termékek gyökérok analízise

Visszamunkálási tervek megírása, visszamunkálások felügyelete

Eszkalációs folyamat betartása

Gyártósori hibás termékek javításának monitorozása

Folyamat változtatási javaslatok elkészítése

Folyamat változtatások operátori tréningezésben való részvétel

Jelentéstétel a műszakban történt eseményekről

Termékbevezetésben való közreműködés

Közreműködés a minőségbiztosítási rendszerek kidolgozásában és betartásában

Auditok végzése

Statisztika készítése

Elvárások:

Műszaki végzettség, vagy szerelésben, javításban, karbantartásban, vagy hibaelemzésben szerzett tapasztalat
Négy műszakos munkarend vállalása

Előny:

Középfokú angol nyelvtudás

Munkarend:

Folyamatos munkarend (négy műszak)

A munkáltató ajánlata:

Alapbér plusz pótlékok, illetve béren kívüli juttatások
Professzionális, modern munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
Céges buszjáratok Répcelak, Celldömölk, Pápa, Vasvár, Szombathely vonalon található településekről
Ingyenes, cég által biztosított szálláslehetőség vagy albérlet-támogatás 1 + 1 évre
Szakmai fejlődési lehetőség
Előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. sárvári, elektronikai bérgyártással foglalkozó multinacionális partnere megbízásából toboroz új munkatársakat termelés területére.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergő a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.