Az APTIV egy fejlett technológiai vállalat, mely a múltban már bebizonyította, hogy képes elősegíteni a mobilitást. Mi elköteleződtünk amellett, hogy életre hívjuk az önjáró autók következő generációját, az okos városokat és az összekapcsoltságot.

Várjuk új munkatársak jelentkezését a szombathelyi telephelyünkre alábbi munkakörbe:

Teszt karbantartó
Munkaköri feladatok:

Teszt berendezések (in-circuit és funkcionális teszterek) zavartalan működésének biztosítása
Felmerülő gép és folyamatbeli hibák felismerése, javítása
Megelőző, tervezett karbantartási munkák elvégzése
Karbantartó mérnökség munkájának támogatása
Elvégzett feladatok dokumentálása,jelentések készítése karbantartási vezetőnek

Elvárások:

Középfokú műszaki / Technikus végzettség
Releváns szakmai tapasztalat
Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
Gyakorlat általános elektronikai mérőműszerek területén
Jártasság kézi forrasztásban
Office számítógépes ismeretek.
4 műszakos munkarend vállalása

Az önéletrajzokat / jelentkezéseket a “JELENTKEZEM” gombra kattintva várjuk telefonszám megadásával!

Hirdető: Aptiv Services Hungary Kft.