fbpx

Feladatok:

Teszterkarbantartói feladatok ellátása, teszt berendezések (in-circuit és funkcionális teszterek) zavartalan működésének biztosítása műszakos munkarend mellett
Teszterek javításának elvégzése, javítások dokumentálása
Teszterek megelőző karbantartásának ütemezett elvégzése és dokumentálása
Vevői és belső auditokon való aktív részvétel
Felmerülő anyag-és folyamatbeli hibák felismerése és felelősök bevonása az analizációba

Elvárások:

Középfokú végzettség (elektromos szakirány és technikusi végzettség előny)
Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
4 műszakos munkarend vállalása
Számítógépes ismeretek
Önálló és csapatmunkában való aktív részvétel

Előnyt jelent:

Alapfokú szakmai angol nyelvismeret
Programozási nyelvek ismerete

A munkáltató ajánlata:

Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
Professzionális, modern munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulatú és összetartó csapat

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari termékgyártó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei