fbpx

Feladatok:

Gépbeállító: szövőgépek kezelése

Elvárások:

8 általános iskolai végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
Hallás probléma kizáró ok

Előny:

Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Azonnali munkakezdés
Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes bérezés
Széleskörű béren kívüli juttatások
Vállalati élet-, baleset-, és betegbiztosítás
Útiköltség térítés
Külföldi karrierlehetőség
Barátságos légkör
Kedvezményes vállalati telefon csomag
Ingyenes buszjárat: Győrből és környező településekről (Győr, Pápa, Bősárkány, Szlovákia – Ekecs, Mosonmagyaróvár irányából)

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Kimle

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.