fbpx
A jelentkezés lezárva

Téglási munkahelyre keresünk gépkezelő kollégákat CNC géphez.

Feladatok:

–          rajzolvasás

–          a gép szerszámozása

–          a gyártási folyamat figyelemmel kisérése

A munkakör betöltéséhez programozási ismeret nem szükséges.

Fontos a szakképesítés: esztergályos bizonyítvány és CNC gépen szerzett tapasztalat. A munkavégzés 3 műszakos munkarendben történik (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00), napi 8 órában. Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Az alábbi utazási támogatásokat adjuk :

–          helyközi bérletvásárlás esetén a bérlet árának 86,5%-át térítjük,

–          saját autó használat esetén 15 Ft/km.

–          Céges buszjáratot tudunk biztosítani mindhárom műszakhoz

A kiválasztási folyamat során a telefonos kapcsolatfelvétel után személyes találkozóra kerül sor, ha pozitív az elbírálás üzemorvosi vizsgálat után azonnal munkába lehet állni.

Pályakezdő és tapasztalt érdeklődők jelentkezését egyaránt várjuk.

Jelentkezni lehet az iroda@unique-talent.hu e-mail címen, FB oldalunkon illetve a 20/320-5229  telefonszámon.