Székesfehérvári ipari szelvények gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz üzemi logisztikus munkatársakat keresünk az alábbi feladatok ellátására, 2 műszakos munkarendben.

Feladatok:

Üzemközi és raktári területen történő anyagmozgatás;
Együttműködés a külső raktárral;
Gyártócellák anyagellátásának biztosítása;
Az árumozgáshoz kapcsolódó dokumentáció ellenőrzése;
Vállalatirányítási rendszer adatainak karbantartása;
Közreműködés leltározási folyamatokban;
Esetenként külsős partnerektől beékezett áru mennyiségi és minőségi átvétele, szállítólevél vagy számla alapján

Téged keresünk, ha:

rendelkezel gyártásban/termelésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalattal;
legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel;
rendelkezel vezetőüléses – és gyalogkíséretű targoncára szóló érvényes jogosítvánnyal;
a számítástechnikai eszközöket felhasználói szinten tudod kezelni;
fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához

Amit kínálunk:

Havi bruttó 32 500 Ft cafateria a belépéstől kezdődően
Versenyképes fizetés
Bejárás támogatása szerződéses járattal vagy tömegközlekedéssel 100%-ban
Sportolási lehetőség támogatása

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni/érdeklődni a “JELENTKEZEM” gombra kattintva lehet!

Hirdető: Opus Európa Kft.

Állás részletei