fbpx

Feladatok:

a vállalat területén lévő gépek, berendezések és eszközök maximális rendelkezésre állásának biztosítása villamos javítási feladatok végrehajtásával

Elvárások:

karbantartói munkakörben szerzett gyakorlat
szakirányú erősáramú villamos végzettség
gyakorlat hajtásvezérlések javításában
jó problémamegoldó képesség
megbízhatóság

Előny: PLC ismeretek

Amit nyújtunk:

biztos háttér
dinamikus csapat
fejlődés lehetősége, szakmai kihívás
versenyképes fizetés, cafeteria, ösztönző rendszer
albérlet támogatás, szállás lehetőség
bejárási támogatás

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnercége számára keres munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a +36 20 240 1114-es vagy a +36 20 504 4427-es telefonszámon érdeklődjön, vagy keresse fel irodánkat Győrben, az Attila utca 6. szám alatt.

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)
(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.