fbpx

A Debreceni Vízmű Zrt.

VILLAMOSMÉRNÖK munkakör

betöltésére keres munkatársat.

Ellátandó feladatok:

Villamos energia rendszer és automatizálási rendszer felügyelete;
Üzemelteti és fejleszti az épület-, és technológiai rendszer villamos berendezéseit;
Üzemek és üzemegységek megelőző karbantartási és hibaelhárítási feladatainak megszervezése, az anyagszükségleteket meghatározása;
Ügyel a víztermeléssel kapcsolatos berendezések folyamatos működésére, az adódó problémákra azonnali megoldásokat keres;
Hatályos jogszabályoknak és rendelkezéseknek való megfelelés. Részt vesz a belső folyamat-auditok lebonyolításában, és dokumentálásában;
Beruházási projekteket/átalakításokat kezel az elképzeléstől, a megvalósításig: műszaki leírás elkészítése, részvétel a döntéshozatalban. A projekt felügyelete egészen az átadásig;
Kapcsolatot tart az alvállalkozókkal, kivitelezőkkel, és hatóságokkal;
A Villamos csoport lelkes és együttműködő tagja.

Elvárások:

Villamosmérnök diploma;
Terepi eszközök működésének (hő-, nyomás-, szint, áramlás mérő berendezések, gázanalizátorok), energiaellátó rendszer felépítésének ismerete (11-22 kV/ 0.4 kV);
Logikai áramkörök, vezérlő és beavatkozó eszközök ismerete;
Villamos tervjelek és összefüggési rendszerek ismerete;
Alapfokú angol nyelvtudás;
B kategóriás jogosítvány.

Előny:

PLC programozási és automatizálási ismeretek, és gyakorlat;
Siemens és más PLC rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
Pontos, kiszámítható bérfizetés, cafetéria és egyéb juttatások;
Összetartó csapatmunka;
Folyamatos szakmai fejlődés támogatása;
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál;
Munkavégzés helye: Debrecen.

Hirdető: Debreceni Vízmű Zrt.

Állás részletei