Ráckevei telephelyű állattartással és gyümölcsfeldolgozással foglalkozó stabil megbízónk részére keresünk 1 műszakos munkarendbe VILLANYSZERELŐ KARBANTARTÓ munkatársat 1 műszakos munkarendbe!

A munkakörrel járó fő feladatok:

Termeléshez szükséges gépek elektromos berendezéseinek-gépek-eszközök karbantartása
Gyártási folyamatok aktív támogatása, a gyártás hatékonyságát növelő és a folyamatosságot biztosító tevékenységek ellátása (pl. csomagolósor kezelése, megszakítósorok felügyelete, áramváltók cseréje, kisebb javítási munkálatok: lámpacsere, biztosítékcsere)
Együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel
Meghibásodás esetén hibakeresés, üzemzavar elhárítás

A karbantartáshoz illetve a folyamatos üzemeltetéshez szükséges elektromos alkatrészek és egyéb elektronikus kellékek meglétének figyelemmel kísérése, elektromos biztonsági berendezések folyamatos ellenőrzése, hiba esetén cseréje
Jelentés az illetékes szakmai felettesek felé
Fenti folyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk kezelése

Az ideális jelölt a pozícióra:

Erősáramú villanyszerelő végzettséggel rendelkezik (gyenge és erős áram ismerete)
Bármely iparágban 3-5 éves hasonló tapasztalata van
Talpraesett, önálló személyiség, megbízható, tanulékony, felelősségteljes munkavégzésre való képesség, csapatmunkára is alkalmas jellem
Környékbeli lakhelyű (Ráckeve KB +20km)
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel)
Eseti jelleggel ügyelet vállalása: tervezhető, előre jelzett időszakokban (illetve ritka esetben munkaidőn kívüli vészelhárítás, beugrós jelleggel)

Előny: targoncavezetői végzettség.

Amit mindezért a megbízónk nyújt:

Korrekt, szakma piaci kategóriájának megfelelő bérezés
Kiegészítő juttatások (munkaruha, akciós termékek, béren kívüli juttatási elemek)
Támogató, motiváló, kislétszámú összetartó munkahelyi csapat
Szakmai előremenetel lehetősége, modern, igényes munkakörnyezet változatos feladatok
Határozatlan idejű munkaszerződés egy stabil, válságálló cégnél

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.