fbpx

Pozíció leírása:

Villanyszerelő munkatársat keresünk Lentibe, partnercégünk karbantartási csapatába!

Feladatok:

Gyártósori és egyéb termelő berendezések elektromos karbantartása, hibáinak kutatása, javítása, azok dokumentálása
Tervszerű, megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása
Géptelepítések elvégzése, új és használt gépek üzembe helyezése, beállítása
Gépalkatrészek felújítása, alkatrészigény jelentése, gépdokumentációk kezelése

Amit kínálunk:

Korrekt bérezés
13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
Egyedülállóan magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keret már próbaidő alatt is ( br. 66.667 Ft/ hó)
100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is
Egyéb juttatások
Hosszútávú munkaviszony
Cég saját állományába történő felvétel

Elvárások:

Középfokú műszaki szakirányú végzettség
Gyártásban szerzett tapasztalat
Eltökéltség hosszú távú munkához
Pontos, precíz munkavégzés, felelősségvállalás
Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
Műszakos munkarend vállalása

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei